Wideodomofony

Wideodomofony

Nasza firma zajmuje się montażem wideodomofonów na terenie Poznania. Urządzenia znane są od lat. Ze względu na swoje liczne funkcjonalności oraz walory estetyczne wideodomofony coraz skuteczniej wypierają z rynku tradycyjne domofony. Umożliwiają podgląd osoby, która dzwoni do naszego domu. To bardzo istotne, szczególnie w dobie licznych kradzieży i oszustw. Zainstalowanie tego urządzenia sprawi, że poczujesz się bezpieczniej w swoim domu. To również dobre rozwiązanie dla osób, które posiadają dzieci. Maluch ma możliwość podglądu, z kim rozmawia i nie da się oszukać.

Nasza firma kompleksowo dba o bezpieczeństwo mieszkańców Poznania, instalując alarmy, domofony i wideodomofony. Te ostatnie umożliwiają jeszcze lepszą kontrolę dostępu i zapewniają tym samym wyższy poziom bezpieczeństwa. Na rynku istnieje kilka rodzajów, a są to między innymi przewodowe i nowoczesne IP. To od Państwa zależy na jaki model się zdecydujecie oraz ile chcecie na niego przeznaczyć. A my, jako rzetelna firma, zapewniamy gwarancję jakości nabytego urządzenia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nowoczesne wideodomofony są bardzo precyzyjne i dokładnie widać, kto dzwoni do naszych drzwi. Posiadają pamięć oraz czytnik kluczy zbliżeniowych, szyfrator i bramkę IP. Dodatkowo możemy wybrać dowolną wielkość monitora, a wideodomofony wgraną mają funkcję otwierania furtki oraz bramy automatycznej. Warto dodać, że wideodomofony instalowane przez naszą firmę na terenie Poznania nie pobierają dużej ilości energii, także nasze rachunki za prąd na pewno drastycznie nie wzrosną.

Instalacje domofonowe znajdują się niemal w każdym domu, dlatego też podłączenie wideodomofonu nie wymaga wiele pracy i poświęceń. Macie Państwo pewność, że prace przy zakładaniu urządzenia nie będą dla Was uciążliwe. Nasi pracownicy dojeżdżają do klientów na terenie całego Poznania. W dużych domach wielorodzinnych najczęściej instaluje się samą fonię. Duża ilość mieszkań wymusza takie rozwiązanie, gdyż większość systemów wideodomofonowych posiada ograniczenie w postaci maksymalnej liczby stacji końcowych. Jednakże założenie wideodomofonu z domu nie powinno stanowić problemu.

Masz pytanie? Zadzwoń!

882 101 009