Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne

Rzetelne, a także profesjonalnie przeprowadzone pomiary elektryczne, umożliwiają ustalenie faktycznych parametrów, a kolejno ustalenie specyfiki pomieszczenia bądź całego budynku. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu prowadzimy profesjonalne pomiary elektryczne i przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach o różnej wielkości i przeznaczeniu: obiektów mieszkalnych, handlowo-usługowych, biurowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i innych.

Dokonujemy też inwentaryzacji instalacji elektrycznych w budynkach, które nie mają przeglądu technicznego. W związku z posiadanymi uprawnieniami mamy możliwość wykonania pełnej dokumentacji. Do badań wykorzystujemy nowoczesną technologię. Stawiamy na innowacyjność i wysoko wykwalifikowaną kadrę.

pomiary elektryczne Poznań
pomiary instalacji elektrycznej Poznań

Pomiary budynków i mieszkań

Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne SEP E oraz D wraz z pomiarami oraz wszelkie inne niezbędne uprawnienia pozwalające nam świadczyć kompleksowe usługi w dziedzinie elektryki. W czasie dokonywania pomiarów usuwamy również usterki. Pracujemy z klientami indywidualnymi oraz z biznesowymi. Zaufali nam przedsiębiorcy na terenie całego Poznania. Pomiary są bowiem niezbędne przy projektowaniu budynków oraz mieszkań. W związku z tym, iż zajmujemy się naprawą instalacji dokonujemy też pomiarów. Wykonanie odpowiednich pomiarów i rzetelność spowodują, że w przyszłości nie będziecie mieć Państwo problemów z instalacjami w domach czy Waszej firmie.

Pomiary instalacji elektrycznej powinno się wykonywać podczas rutynowej kontroli, ale przede wszystkim podczas zakładania lub zmiany instalacji. Podczas pracy wykonujemy oględziny instalacji elektrycznej, dokonujemy pomiaru rezystancji izolacji, sprawdzamy też skuteczność ochrony przeciwpożarowej oraz sprawdzamy ciągłość przewodów ochronnych.

Okresowe pomiary elektryczne są obowiązkiem każdego właściciela lub zarządcy budynku i od wykonywania pomiarów nie powinno upłynąć więcej niż 5 lat. W przypadku niedotrzymania tego terminu na zarządcę mogą być nakładane kary. Warto zatem skorzystać z pomocy sprawdzonej firmy, takiej jak nasza, i uniknąć kłopotów w przyszłości.

Masz pytanie? Zadzwoń!

882 101 009