Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne

Nasza firma oferuje prace przy instalacjach elektrycznych na terenie Poznania. Zajmujemy się zarówno planowaniem, wdrażaniem projektów, jak i naprawianiem usterek. Pracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Ich zaufanie jest wyznacznikiem naszego sukcesu, a wielu z nich rekomenduje naszą firmę. Na przestrzeni lat opracowaliśmy wiele projektów związanych z instalacjami elektrycznymi. Pracujemy w domach, dużych magazynach czy mniejszych fabrykach. Posiadamy również wszelkie uprawnienia nabyte na przestrzeni lat.

Zajmujemy się podłączaniem elektroniki do nowych budynków, tych już istniejących oraz do pomieszczeń w Państwa domach czy mieszkaniach. Aplikujemy konkretne podzespoły elektryczne, a nasze usługi są konkurencyjne w stosunku do innych firm działających w Poznaniu, jak i na terenie całego kraju. Naszym atutem jest zgrana ekipa profesjonalistów, którzy sprawnie wykonują usługę, a klient ma możliwość zamówienia kompleksowej wyceny tak, aby finalny rachunek nie był zaskoczeniem.

Rodzaje usług

Oferowane przez naszą firmę instalacje elektryczne na terenie Poznania cenione są przez właścicieli domów, jak i przedsiębiorców. Borykanie się z brakiem energii na co dzień potrafi być kłopotliwe. Nasi specjaliści ocenią stan instalacji oraz zdiagnozują, co może być przyczyną przerw w dostawie energii elektrycznej. Nasze przedsiębiorstwo od lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokojakościowych usług z zakresu zakładania niezwykle trwałych, a ponadto wytrzymałych, oraz skutecznych instalacji elektrycznych.

Warto powierzyć pracę doświadczonym ekspertom i nie martwić się o jakość wykonanych usług. W przypadku jakichkolwiek kłopotów nasi eksperci pomogą je rozwiązać. Warto dodać, że posiadamy świadectwo kwalifikacyjne SEP E oraz D wraz z pomiarami, oraz wszelkie inne niezbędne uprawnienia pozwalające nam świadczyć kompleksowe usługi w dziedzinie elektryki. Współpracowaliśmy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również z instytucjami.

Dobra instalacja gwarancją sukcesu

Zakres oferowanych przez nas usług jest szeroki. Nasi specjaliści zajmują się między innymi montażem nowych instalacji elektrycznych. Pamiętajmy, że instalacje układane kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu wymagają modernizacji, aby przystosować je do nowych warunków użytkowania. Zakres prac zależy od ich stanu i planowanej rozbudowy, co niekiedy może wymagać zmian w podłączeniu energii do budynku i zwiększenia mocy przyłączeniowej. Wadliwie wykonana instalacja elektryczna stwarza zagrożenie dla domowników i pracowników.

Nie warto ryzykować naszego życia i zdrowia. Lepiej zdecydować się na sprawdzenie i wymianę starszej instalacji. Modernizację instalacji elektrycznej rozpoczynamy od ustalenia miejsc zamontowania wszystkich gniazdek, punktów oświetleniowych, łączników oraz aparatury sterującej i ochronnej. Po dokładnych oględzinach jesteśmy w stanie stwierdzić, ile potrwają prace, jaki będzie ich zakres oraz koszty. Cena zależy nie tylko od ilości pracy, ale też od osprzętu, który zamontujemy i jego jakości. Wszystko odbywa się w oparciu o konsultację z klientem.

Modernizacja i remonty

Instalowanie od początku elektroniki to jedna z gałęzi naszej działalności. Zajmujemy się również modernizacją elektroniki oraz remontem. Gniazdka, które nieestetycznie wychodzą ze ściany, nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą być również niebezpieczne, szczególnie dla dzieci. Warto zadbać o takie szczegóły i cieszyć się zarazem zadbanym mieszkaniem. Wyeksploatowany widoczny osprzęt elektryczny szczególnie rzuca się w oczy na tle odnowionych, gładkich ścian, dlatego decyzję o jego wymianie przy okazji większego remontu uznaje się za oczywistą.

W ramach prac przy elektronice zajmujemy się też podłączaniem płyt grzewczych, indukcyjnych oraz innych urządzeń elektrycznych. Możecie nam Państwo zaufać również w kwestii montażu oświetlenia, takiego jak: lampy, halogeny, kinkiety, lampy ledowe, żyrandole, ledy. W zakresie naszych usług jest również montaż gniazd 1-fazowych i 3-fazowych oraz rozdzielnic elektrycznych. Podbijamy również gwarancję oraz dokonujemy pomiarów i kontroli jakości instalacji.

Masz pytanie? Zadzwoń!

882 101 009